"Özdemir Şirketler Grubu''

ÖZDEMİR ŞİRKETLER GRUBU’nun ilk oluşumu Yüksek gerilim-Alçak gerilim enerji nakil hatları ve Altyapı hizmetleri ile 1978’li yıllara dayanmaktadır. 1990’lı yılların başlarında Özel kuruluşlar için Radyo Tv vericileri İstasyonları kurulumu ve Anten montajlarıyla çalışmalarını sürdüren şirketimiz Gsm’in Türkiye’de başlamasıyla faaliyet alanını İletişim Sektörünün teknik kısmına kaydırmıştır.


1995 yılından günümüze kadar Gsm Baz İstasyon Montajları konusunda sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan şirketimiz sektörün ihtiyaçları ile bu süreç içerisinde diğer firmalardan farklılık yaratarak Sarf Malzeme tedariği, Survey (Projelendirme), AG- OG Enerji hattı montajları, BTK lisanslı EMR ölçümleri, TAEK lisanslı Radyoaktif Paratoner montaj ve demontajları, Verici montajı için kiralama, M/L comisining-test, Verici kurulumu için Aplikasyon çalışmaları gibi birçok alanda hizmet vermeye başlamış, Özdemir Telekom olarak başlayan serüvenimiz zaman içerisinde Türkiye ve yurt dışında iş yapan yeni şirketlerimizin kurulmasıyla Özdemir Şirketler Grubu haline gelmiştir.


Bu süreç içerisinde Gsm dışında farklı alanlarda da hizmet vermeye başlayan şirketler grubumuz 2009 yılından itibaren Enerji Bakanlığından aldığı lisans ile Bursagaz Doğalgaz Altyapısı Polietilen servis hatları tek üstlenicisi olarak hizmet vermeye başlamış halen Bursagaz projeleri devam etmektedir.


Ana Faaliyet konumuz olan Telekomünikasyon sektöründe 2002 yılından itibaren sektörünün pazarlama, satış tarafında da yer almaya başlayan şirketimiz bu tarihten günümüze kadar İstanbul ve Bursa illerindeki Avea İletişim Merkezleri ile hizmet vermiş yüzlerce alt bayi ile çalışmış, 2016 yılı itibariyle Temel Amacı, Telekomünikasyon ürünlerinin katma değerli dağıtımı ve kurumsal teknoloji hizmetleri olan, Bursa, Eskişehir, Yalova, Kütahya, Bilecik, Ankara, Kırıkkale illeri ve ilçelerinde 970 satış noktası ile doğrudan çalışan, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Kütahya, Bilecik,Yalova illeri ve ilçelerindeki şirketlere Kurumsal Telekomünikasyon hizmetleri sunan, Telekomünikasyon ürünleri dağıtımında ve Kurumsal Mobil Teknolojilerde öncü iletişim şirketidir. Güncel alt yapısı ile satış, satış sonrası destek, pazarlama ve katma değerli lojistik alanlarında hizmet üretmektedir. Özdemirsim A.Ş. bir Türk Telekom Gurubu İş Ortağıdır.


"Kurum Değerlerimiz''

Kişisel Bütünlük : Tüm etkinliklerimizde kullandığımız, sözleştiğimiz ve bağlı bulunduğumuz ortak bir dilimiz vardır.

Saygı : Şirket içi ve şirket dışı tüm ilişkilerimize değer verir, iletişimde bulunduğumuz kişi / kuruluşlara saygı ve ilgi gösteririz.

Sorumluluk : Karşılaşacağımız tüm problemleri göğüsleyerek, çözümlendirilmesi için kendimizi sorumlu hissederiz.

İnisiyatif : Özdemir Şirketler Grubu çalışanları olarak sahip olduğumuz yetkinliklerin dışında, ortaya çıkabilecek sorunları tanımlamakta güçlük çekmez ve çözümlenmesi için her zaman hazır bulunuruz.ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful